ÇEKSANAT

ÇEKSANAT

ÇEKSANAT, kentin kültürel ve sanatsal etkinliklerine ve sanatsal eğitimine kalıcı katkılar sunmak amacıyla ÇAĞDAŞ EĞİTİM KOOPRATİFİ çatısı altında  KÜLTÜR SANAT KURULU tarafından oluşturulmuş bir yapıdır.

Tiyatro sanatçısından avukata, eğitimciden mühendise geniş meslek gruplarından bireylerin oluşturduğu Kültür Sanat Kurulu, kentin kültür sanat alanındaki etkinliklerinde belirleyici olmanın ve yön vermenin yanı sıra, bunları yerelden ulusala, ulusaldan evrensele taşımayı hedeflemektedir.

ÇEKSANAT'ın temel felsefesi, kültürel mirası korumak, kültür ve sanatı yaşamın doğal bir parçası haline getirmek, toplumun bilinçlenmesine katkı koymaktır.

ÇEKSANAT, bir yandan kentin sanat üretimine ve sanat eğitimine kalıcı katkılar sunarken, diğer yandan da Görükle Kültür Merkezi ile bölge halkına ve öğrencilere sanatı ulaşılabilir kılmayı hedeflemektedir.

Her yaşa hitap edecek şekilde etkinlikler planlayan ÇEKSANAT, ortaklarına, çalışanlarına, velilerine, öğrencilerine yönelik düzenleyeceği etkinliklerin yanı sıra, sanatın birleştirici gücünden kuvvet alarak, Bursa halkını da kültür-sanat başlığı altında toplamayı amaçlamaktadır.

KÜLTÜR SANAT KURULU

 

1

ZAFER TOLUNAY

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI (KURUL BAŞKANI)

2

BORA ÖZKULA

DANIŞMA KURULU ÜYESİ

3

ERALP ATABEK

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

4

FEHMİ ENGİNALP

DANIŞMA KURULU ÜYESİ

5

KUBİLAY AYDIN

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

6

HİLMİ HAŞAL

ÇEK ORTAĞI

7

İZZET BOĞA

TİYATRO SANAT YÖNETMENİ

8

AYŞEN İNCİ

DESTEK BİRİMLER VE YURTLAR MÜDÜRÜ

9

HACER AKBABA

ÇEKSANAT MÜDÜRÜ

10

SİNE ÇELİK

3 MART İLKOKULULU EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

11

NACİYE SEMERCİ

MALİ İŞLER VE İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ

12

TEOMAN ALPER

KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ